teksty-na-www

Teksty na www

Czy teksty na Twojej stronie internetowej dają realne obietnice klientom? Strona www to Twój wirtualny sprzedawca i wizytówka w jednym.

Pracuje 24/7. Często jest pierwszym punktem styku klienta z Twoją marką.

Skąd pytanie o obietnice? Z prostej przyczyny. Dziś liczy się nie tylko produkt czy usługa, którą oferujesz. Elementem, który wyróżnia Twoją ofertę spośród wielu innych, jest obietnica złożona klientowi. To wartość dodana, która sprawia, że klient decyduje się na skorzystanie właśnie z Twojej oferty, a nie tej przedstawionej przez konkurencję.

Teksty, które publikujesz na swojej stronie internetowej, budują wizerunek Twojej marki. Pamiętaj, żeby firmowa strona internetowa prezentowała ofertę nakierowaną na odpowiadanie na potrzeby grupy docelowej. Ilość informacji należy ograniczyć do niezbędnego minimum, koncentrować się jedynie na tych naprawdę ważnych aspektach. Użytkownik wchodzący na stronę powinien poczuć, że ta oferta jest idealna dla niego. Warto zadbać także o intuicyjną nawigację, autentyczność, spójność, adekwatne do tematyki wezwania do działania (czytaj więcej o CTA) oraz łatwy dostęp do danych kontaktowych.

Jak możemy Ci w tym pomóc?

  • przeanalizujemy grupę docelową i określimy USP Twojej marki, które będzie stanowiło element przewagi konkurencyjnej,
  • wybierzemy słowa kluczowe, które umożliwią odnalezienie Twojej strony internetowej potencjalnym klientom,
  • opracujemy teksty trafiające w potrzeby odbiorców i przedstawimy ofertę Twojej marki operując „językiem korzyści”,
  • Zadbamy także o odpowiednią stylistykę i formatowanie tekstu.

Odpowiednio przygotowany tekst to inwestycja, która procentuje przez długie lata. Jesteś gotowy do stworzenia unikatowego miejsca dla Twojej marki w internecie?


    Zamawiam

    Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez DGpromo.