opisy-produkow

Opisy produktów

Prowadzisz sklep internetowy? Wiesz, że unikalne opisy zwiększają szanse na odnalezienie Twojej oferty i wyróżnienie jej na tle konkurencji?

Opis produktu ma dwa kluczowe zadania. Musi odpowiednio definiować jego cechy, a także odpowiadać na potrzeby Twoich odbiorców.

W dużej mierze ma także wpływ na pozycjonowanie. Powielanie opisów udostępnionych przez producentów to często spotykana taktyka. Podobnie jak operowanie kodami produktów zamiast rzetelnymi informacjami. Niestety takie działania nie pozwolą Ci znaleźć się wysoko w rankingach wyszukiwania. To z kolei przełoży się na wyniki finansowe. Opisy produktów to inwestycja, która zwraca się w bardzo krótkim okresie. Więcej na temat tworzenia opisów produktów przeczytasz na naszym blogu.

Jak możemy Ci w tym pomóc?

  • przygotujemy oryginalne opisy produktów, usług oraz poszczególnych kategorii,
  • podczas pisania wykorzystamy odpowiednie słowa kluczowe oraz zoptymalizujemy tekst pod kątem jego długości,
  • sprawnie operujemy językiem korzyści — wykorzystamy go także podczas tworzenia opisów dla Twojej marki.

Pamiętaj, że unikalne opisy produktów i usług to gwarancja zwiększenia sprzedaży, wzrostu rozpoznawalności Twojej marki oraz zdecydowana przewaga nad konkurentami.


    Zamawiam

    Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez DGpromo.