teksty-social-media

Treści do social media

Czy prowadzisz dialog online ze swoimi potencjalnymi klientami? Dzięki różnym aplikacjom oraz serwisom jest to możliwe.

Marketing w mediach społecznościowych to zdobywanie uwagi odbiorców i generowanie ruchu za pomocą wartościowych treści. Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, Instagram, Pinterest — którą platformę wybierasz?

Media społecznościowe tworzą ludzie. Powszechny dostęp do internetu dał im możliwość dzielenia się informacjami, posiadaną wiedzą oraz opiniami. Słowa, zdjęcia, filmy video. Jako marka, masz możliwość interakcji z Twoimi klientami.

Tylko dobrze przygotowany plan promocji w social mediach daje Ci gwarancję sukcesu. Musisz tę szansę dobrze wykorzystać. Dzięki promocji w social mediach możesz dotrzeć z ofertą do nowych klientów, pozytywnie wpływasz także na budowanie wizerunku swojej marki oraz aktywnie wspierasz sprzedaż.

Jak możemy Ci pomóc w promocji Twojej marki w mediach społecznościowych?

  • wybierzemy wspólnie platformy do komunikacji idealne dla Twojej marki,
  • opracujemy kalendarz wydawniczy — plan postów w ujęciu miesięcznym, kwartalnym lub rocznym.

Zakres prac dostosujemy do Twoich potrzeb:

  • Jeśli biegle obsługujesz platformy społecznościowe, ale brakuje Ci czasu i pomysłów na kreację postów, to przygotujemy je za Ciebie. Po prostu przekopiujesz gotowe treści do planera postów. Takie rozwiązanie znacznie ogranicza czas niezbędny do organizacji promocji oraz skutecznie zwiększa zaangażowanie Twoich fanów.
  • Jeśli Twoja znajomość portali społecznościowych jest niewielka lub po prostu brakuje Ci czasu na promocję w tych kanałach, to poza samym przygotowaniem contentu, oferujemy kompleksowe prowadzenie promocji w social mediach.

    Zamawiam

    Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez DGpromo.