teksty-na-bloga

Teksty na bloga

Publikujesz posty systematycznie? Masz pomysł na treści, które wzbudzą zainteresowanie i pomogą odbiorcom odnaleźć ofertę Twojej marki?

Blog to miejsce, w którym dzielisz się ze swoimi odbiorcami wartościowymi treściami. To także miejsce, w którym budujesz wiarygodność Twojej marki.

Blogowanie ma także w pływ na wyniki wyszukiwania. Każdy nowy post na blogu, który napiszesz, tworzy nową stronę do indeksowania przez wyszukiwarki. Pozytywny wpływ blogowania na generowanie leadów potwierdzają także przeprowadzone przez Clickray oraz Hubspot badania.

Liczba generowanych leadów wzrasta gwałtownie w przypadku firm, które aktywnie udzielają się na blogach. W przypadku częstotliwości wynoszącej przynajmniej 5 publikacji w miesiącu efekty były najlepiej widoczne. Badania te dowiodły także, że firmy, które łącznie opublikowały ponad 200 artykułów na blogach, pozyskały średnio 3,5 razy więcej leadów niż te, które opublikowały mniej niż 20 postów.

dlaczego-warto-prowadzic-bloga

Przygotujemy dla Ciebie artykuły blogowe, które będą skutecznie angażować odbiorców i przyciągną nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • przygotować kalendarz wydawniczy zawierający plan publikacji w ujęciu miesięcznym, uwzględniający wprowadzenie linkowania wewnętrznego,
  • opracować treści oraz grafiki promocyjne spójne z przekazem artykułu oraz dotychczasowym brandingiem firmy,
  • pomóc w wyborze słów kluczowych oraz określeniu tonality marki,
  • dodać artykuły na stronę.

Realizujemy pojedyncze zlecenia, jak i pakiety abonamentowe.


    Zamawiam

    Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez DGpromo.