oferty-handlowe

Oferty handlowe

Twoja firma istnieje na rynku od wielu lat i dostarcza wysokiej jakości produkty? Taki wstęp w ofercie może napisać każdy. Czym Ty się wyróżnisz?

Oferty handlowe to „chleb powszedni” każdego przedsiębiorcy. Często jest to pierwszy krok do nawiązania współpracy z nowym klientem. Jak się do tego przygotować?

Dzięki ofertom handlowym możesz w ciekawy sposób zaprezentować  produkty swojej firmy czy oferowane usługi.

Jakie cechy powinien posiadać taki dokument? Przede wszystkim powinien być wykonany estetycznie, zachowywać spójność wizualną z innymi firmowymi dokumentami oraz odpowiadać na zapytanie przesłane przez potencjalnego klienta.

Każda oferta handlowa powinna być dedykowana i przygotowywana na podstawie indywidualnych potrzeb kontrahenta. Jednak jeśli posiadasz wśród dokumentów firmowych zestaw szablonów, które w zależności od zapytania, możesz edytować, to zawsze skraca o czas udzielenia odpowiedzi.

Jak możemy Ci w tym pomóc?

  • przygotować szablon oferty handlowej,
  • wskazać kluczowe elementy, które powinny się w niej znaleźć,
  • opracować teksty,
  • wykonać oprawę graficzną.

Pamiętaj, że profesjonalna oferta handlowa jest wizytówką Twojej firmy.


    Zamawiam

    Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez DGpromo.