korekta-redakcja-tresci

Korekta i redakcja treści

Wiesz, ile razy trzeba przeczytać każdy tekst przed publikacją, żeby wyeliminować wszystkie literówki, błędy interpunkcyjne i stylistyczne?

Właśnie napisałeś tekst, którym chcesz się jak najszybciej podzielić z czytelnikami? Pośpiech to zły doradca. Teksty promocyjne muszą być perfekcyjne!

Dbałość o stylistykę oraz poprawność językową jest bardzo ważna. Tak samo, jak odpowiednie formatowanie tekstów publikowanych w internecie. Wiesz, jak zrobić to poprawnie?

Poprawa błędów ortograficznych, interpunkcyjnych oraz gramatycznych, a także opracowanie tekstu pod względem językowym, jak i merytorycznym. Taki zakres obejmuje korekta i redakcja tekstu.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy artykuł, oferta handlowa, mailing czy każda inna treść, publikowana przez Ciebie i Twoją markę, będzie dopracowana perfekcyjnie.

Jak możemy Ci w tym pomóc?

  • przeczytamy uważnie Twój tekst — nie raz ani nie dwa, tylko aż do osiągnięcia idealnej formy,
  • poprawimy wszystkie błędy gramatyczne i stylistyczne,
  • dodamy w komentarzach ewentualne sugestie, wskażemy sformułowania niejasne i warte głębszego wyjaśnienia,
  • przed zakończeniem prac otrzymasz dokument w trybie edycji zmian — dzięki temu poznasz zakres prac, które wykonaliśmy.

Idealnie dopracowane teksty promocyjne to wizytówka Twojej marki. Pamiętaj o tym!


    Zamawiam

    Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez DGpromo.